راهنما و شرایط استفاده

http://lab.noghtenazar2.info/node/630

دسترسی و استفاده از سایت نقطه نظر براساس شرایط و مقررات، قوانین و دستورالعمل‌های ذیل خواهد بود. بادسترسی به این سایت شما موافقت خود را با شرایط و مقررات ذیل اعلام می‌کنید.  

 • این سایت مورد حمایت قوانین مربوط به حقوق معنوی (کپی‌رایت) است. بدون موافقت قبلی هرگونه کپی، بازتولید، نمایش یا انتقال مطالب این سایت ممنوع است.
 • ارزیابی مدارک از هر نظر و تائید صحت و سقم محتوای آنها به عهده کاربر است.
 • سایت نقطه نظر هیچمسئولیتی جهت ویروس‌های کامپیوتری یا دیگر موارد مشابه که طرف ثالثی بدون اطلاع یا  رضایت مسئولین سایت به این سایت اضافه کند، ندارد.
 • حقوق معنوی (کپی‌رایت) تمام مطالبی که در این سایت ارائه شده محفوظ است، مگر اینکه خلاف آن بیان شده باشد.
 • سایت نقطه نظر مسئول محتوای وب سایت‌هایی که به آنها لینک داده، نیست و لزوماً دیدگاه‌هایی که در آنها ارائه شده را تایید نمی‌کند. فهرست کردن این لینکها به هیچ‌وجه به معنی تأیید آنها نیست. سایت نقطه نظر نمی‌تواند تضمین کند که تمامی این لینک‌ها در تمامی اوقات فعال باشند و هیچ کنترلی بر قابل دسترس بودن صفحاتی که به آنها لینک داده شده، ندارد.
 • کاربر اجازه دسترسی بر مطالب مندرج در سایت نقطه نظر را دارد و می‌تواند متن‌ها، نتایج جستجوها یا دیگر اطلاعات را فقط برای استفاده یا تحقیق شخصی ذخیره یا چاپ کند. کاربر موافقت می‌کند تا از دسترسی بر محتوای سایت با رعایت تمامی قوانین و مقررات استفاده نماید. کاربر اجازه نقل قول از مدارک را به شرط ذکر منبع دارد. در سایر موارد کاربر ملزم به رعایت سیاست در نظر گرفته شده توسط مالک معنوی مدرک می باشد. هرگونه محدودیت ذکر شده در مدارک باید رعایت شود.
 • تغییر، تدوین مجدد، کپی کردن، پیاده سازی (دانلود کردن) برنامه‌ریزی شده، فروش یا توزیع مجدد، انتشار یا انتشار مجدد (به جز نقل قول) هر گونه اطلاعات به دست آمده از مطالب نقطه نظر ، به هر شکلی ممنوع است. هم چنین کپی کردن الکترونیک یا کاغذی برای انتقال آن به دیگران و یا موسسات، ممنوع می باشد. کلیه حقوق متعلق به سایت نقطه نظر است.
 • سایت نقطه نظر هیچ تضمینی ـ صریح یا ضمنی ـ درباره مطالب موجود در سایت کیفیت آنها، اصل بودن، قابل جستجو بودن، چگونگی عملکرد، ارزش علمی یا تجاری داشتن و مناسب بودن برای اهداف خاص، به کاربران نمی‌دهد. سایت نقطه نظر در مورد خسارات موردی، خاص، غیرمستقیم، تصادفی، تبعی یا دیگر خساراتی که به واسطه مطالب مندرج در سایت حاصل گردد مسئول نخواهد بود.
 • سایت نقطه نظر اجازه دسترسی به مطالبی که در این سایت ذخیره شده است را فقط به شخص شما (در اشتراک شخصی) اعطا می‌کند و این اجازه نمی‌تواند به دیگران منتقل شود. شما موافقت می‌کنید که نام کاربری و رمز عبور جزو اطلاعات شخصی و محرمانه تلقی شود. دسترسی غیر مجاز به مطالب سایت نقطه نظر از طریق نام کاربری و رمز عبور با اطلاع یا بدونسایت نقطه تلقی شده، منجر به قطع  اطلاع مشترک، نقض قرارداد و نقض حقوق معنوی بلافاصله اشتراک گردیده.
 • نشر نقد و نظر کاربران سایت نقطه نظر، در رابطه با مطلب‌هایی است که در این سایت منتشر شده‌اند. فراهم آوردن این امکان برای برقراری ارتباطی زنده و مستقیم میان کاربران و مجری سایت است که در بوجود آوردن فضایی دوستانه و صمیمانه، به تبادل و رشد نظر و اندیشه کمک کند. از این رو از کاربران در خواست می شود به موازین زیر، در رابطه با ارسال نظر، توجه داشته باشند:
  i) متن از هشت صد کلمه یا بیست سطر بیش‌تر نباشد؛
  ii) متن‌هایی که در آن به افراد تهمت زده و یا بی‌حرمتی شده باشد، در سایت منتشر نخواهند شد؛
  iii) مجری سایت حق " دخل وتصرف" در مواردی که مطالب ارسالی با موازین اعلام شده همخوانی نداشته باشد را برای خود محفوظ میدارد؛ متن هائی که آدرس ایمیلی و یا نام نداشته باشند منتشر نخواهند شد؛برای خود وبه اختیار یک نام ونام خانوادگی انتخاب کنید.
  iv) مسئولیت محتوای نظرات نوشته شده به عهده نویسنده آن می باشد.