×
صفحه نخستدرباره سایتشرایط استفادهحریم خصوصیتماس با ما
اصول اعتقاداتاخلاقیاتتاریخاجتماعیاحکامادیان دیگراقتصادبشاراتحقوق بشرسیاستپاسخ به اتهاماتشعر و ادبفهرست تمام مقالات
پیامهای مرکز جهانی بهائی اخبار جامعۀ بهائی گشت و گذار در اخبار بخش سردبیر

برای شروع یا قطع اشتراکتان در خبرنامه سایت، آدرس ایمیل خود را در ذیل وارد کنید.

ثبت نام
قطع اشتراک
twittertelegraminstagram
×
ببخشید کجا می‌توانم تمام پیامه ... بسیار پرمحتوی و پرمعنا بود یاد ... مهم نیست بهائیت دین است یا هرچ ... واقعا تاسف آوره.این اتفاق در ا ...
در پاسخ به فصلنامه مطالعات تاریخی شماره های 17 و 20 در پاسخ به ویژه نامه 29 ایّام جام جم ندای حق
یوزارسیف هم خاتم النبیّین بود!وقت آن است كه بدانيم دين بهايي چيستدرد دلی با خانم وزیر بهداشتآیا بهاییان در انتخابات شرکت می کنند؟تخریب گورستان‌ و عدم صدور جواز دفن بهاییان در شماری از شهرهای ایران
img

سایت نقطه نظر تلاشی برای رفع ابهامات و تعصبات عامه مردم راجع به دیانت بهائی است.

حمايت بهاييان و حزب توده از كانديداتوري معين
1385/03/05

حمایت بهاییان و حزب توده از كاندیداتوری معین / همگرایی مجاهدین انقلاب با دشمنان دین و انقلاب
سایت خبری تحلیلی خط نهم
یكشنبه 29 خرداد 19june2005
به دنبال حمایت ملی مذهبی ها و نهضت آزادی از كاندیداتوری مصطفی معین، حزب توده نیز از نامزدی كاندیدای مشاركت و مجاهدین انقلاب حمایت كرد .
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان این حزب طی مقاله ای در پایگاه اینترنتی خود آورده است: اعلام جبهه دموكراسی و حقوق بشر توسط معین و رفتن به سوی تشكیل دولت ائتلافی مركب از اعضای همین جبهه، سرانجام و برای نخستین بار طی 26 سال گذشته آن اصل پایه ای را دستور كار قرار داد كه از آستانه پیروزی انقلاب 57 و سپس در سالهای نخست پس از برپایی جمهوری اسلامی، حزب توده ایران مدافع پیگیر آن بود؛ یعنی تشكیل جبهه ای از طرفداران انقلاب، نام و محتوای آن جبهه در آن شرایط و متأثراز برآمد نیروها جبهه متحد خلق بود و امروز هر جبهه مترقی كه برای پشت سر گذاشتن این مرحله دشوار تشكیل شود نامی متفاوت با جبهه دموكراسی و حقوق بشر و هر نام دیگری هم داشته باشد مضمونی غیر از این نخواهد داشت و ما به همین خاطر از تمام مفاد بیانیه معین حمایت می كنیم .
شایان ذكر است حزب توده سیاهترین حزب تاریخ ایران است كه تجربه های بسیار تلخی را در طول تاریخ برای ملت ایران تداعی كرده است .
در این زمینه یك كارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به مفاد كنفرانس مطبوعاتی روز گذشته ملی مذهبی ها و نهضت آزادی كه در آن بر نداشتن خط قرمز در حركت جبهه دموكراسی و حقوق بشر تأكید شده بود، گفت: جبهه مشاركت، سازمان مجاهدین انقلاب، شخص معین باید مواضع خود را در مورد حدود حركتی این جبهه و چگونگی حمایت حزب منفور توده از معین مشخص كنند. روشن شدن این مسئله احتمال هر گونه مرزبندی های جدید را نیز شفاف می كندآیا سلطنت طلب ها نیز در این جبهه جای خواهد داشت ؟
از سوی دیگر خبرنگار خط نهم گزارش داد در آستانه برگزاری نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعضای فرقه ضاله بهاییت طی گردهماییی در شهرستان آباده حمایت خود را از كاندیداتوری دكتر مصطفی معین اعلام كرده اند.

نظر خود را بنویسید