×
صفحه نخستدرباره سایتشرایط استفادهحریم خصوصیتماس با ما
اصول اعتقاداتاخلاقیاتتاریخاجتماعیاحکامادیان دیگراقتصادبشاراتحقوق بشرسیاستپاسخ به اتهاماتشعر و ادبفهرست تمام مقالات
پیامهای مرکز جهانی بهائی اخبار جامعۀ بهائی گشت و گذار در اخبار بخش سردبیر

برای شروع یا قطع اشتراکتان در خبرنامه سایت، آدرس ایمیل خود را در ذیل وارد کنید.

ثبت نام
قطع اشتراک
twittertelegraminstagram
×
ببخشید کجا می‌توانم تمام پیامه ... بسیار پرمحتوی و پرمعنا بود یاد ... مهم نیست بهائیت دین است یا هرچ ... واقعا تاسف آوره.این اتفاق در ا ...
در پاسخ به فصلنامه مطالعات تاریخی شماره های 17 و 20 در پاسخ به ویژه نامه 29 ایّام جام جم ندای حق
یوزارسیف هم خاتم النبیّین بود!وقت آن است كه بدانيم دين بهايي چيستدرد دلی با خانم وزیر بهداشتآیا بهاییان در انتخابات شرکت می کنند؟تخریب گورستان‌ و عدم صدور جواز دفن بهاییان در شماری از شهرهای ایران
img

سایت نقطه نظر تلاشی برای رفع ابهامات و تعصبات عامه مردم راجع به دیانت بهائی است.

دم خروس يا قسم روباه
1387/06/11

مدعيان احترام به حقوق زن چنين مي گويند :

 علم‌الهدی:متاسفم از اینکه یک زن پرچمدار ایران در المپیک است!

امام جمعه مشهد گفت: زمينه ظهور حضرت حجت (عج) با خواندن ترانه و شعر و ايجاد عشقمبهم در اذهان ايجاد نمی‌شود بلكه بايد با رفتار و كردار زمينه ظهور را فراهم كرد

به گزارش  فارس آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی با بیان اینكه انقلاب اسلامی ایران تنها یك انقلاب سیاسی نبود، گفت: ما برای تصرف سرزمین‌ها انقلاب نكرده‌ایم بلكه انقلاب ما انقلاب ارزش‌ها است و این تحول ایجاد شده تا دنیا با ارزش‌های اسلامی آشنا شوند و اسلام در جهان گسترش یابد.

امام جمعه مشهد خطاب به مسئولان، احزاب و گروه‌ها افزود: اگر بخواهیم در عرصه‌های مختلف از اصول انقلاب اسلامی كوتاه بیاییم، خود مانعی برای ظهور حضرت حجت (عج) خواهیم بود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم ویژه المپیك در چین اظهار داشت: متأسفانه در این مراسم یكی از بانوان ورزشكار جلودار حركت گروه ورزشكاران بوده و این مخالف اصول اسلام و نظام و شعارهای دولت و ارزش‌های انقلاب است.

امام جمعه مشهد با اشاره به جایگاه زن در اسلام گفت: جلودار قرار دادن زنان در این مراسم‌ها به معنای این است كه دنیا بداند ما به دنبال اشاعه فرهنگ علوی نیستیم.

وی با بیان اینكه این حركت ضد‌ارزشی بود، گفت: همانگونه كه قبلا هم در خطبه‌های نماز جمعه مشهد گفته شد، شركت بانوان در مسابقات بین‌المللی و نمایش آنان در كشورهای بیگانه مخالف اصول اسلامی است و امروز متأسفانه نه تنها زنان به این مسابقات اعزام می‌شوند بلكه ‌آنان به عنوان جلودار حركت ورزشكاران انتخاب می‌شوند.

وی به مراسم جشنی در قائمشهر اشاره كرد و گفت: در این مراسم كه به منظور ظهور هر چه سریعتر حضرت حجت (عج) برنامه‌ریزی شده بود متأسفانه زنان به آوازه‌خوانی در جلوی تعداد زیادی از مردان مشغول شدند.

علم‌الهدی افزود: مسئولان باید بدانند در برنامه‌های خود نباید خودشان اجتهاد كنند و از متخصصان دین چگونگی اجرای برنامه‌ها را باید سوال كنند.
وی اظهار داشت: مسئولان، انتخاب شده مردمی هستند كه قوام و دوام انقلاب به حضور آنان بستگی دارد و این مردم با جان و خون خود شعائر اسلامی را حفظ كرده‌اند

نظر خود را بنویسید